YAZ Kampanyası – Enterprise fiyatına Architect alın ve %33’e varan indirimlerden yararlanın !

YAZ Kampanyası – Enterprise fiyatına Architect alın ve %33’e varan indirimlerden yararlanın !

RAD Studio 10.4 Sydney Architect sürümünü Enterprise fiyatına satın alın – %33’e varan indirimlerden yararlanın veya Enterprise satın alın ve 2 yıllık güncelleme ve bakıma ÜCRETSİZ olarak sahip olun.

Architect sürümü; özellikle çok katmanlı çözümler üzerinde çalışan, JavaScript ile web istemcileri oluşturan, uygulamalarını test eden ve bağlantılı uygulama veri tabanlarını yöneten ve güvenliğini sağlayan geliştiricilerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış bir üründür.

Architect sürümü; geliştiricilerin ihtiyaç duyduğu, piyasa değeri toplam 12.000 USD olan tüm araçları bir paket içerisinde sunar:

  • Sencha ExtJS Profesyonel Lisans: JavaScript ve ExtJS kütüphanelerini kullanarak web-özellikli mükemmel frontend oluşturun.
  • InterBase ToGo Mobil Uygulama Geliştirme Lisansı: Bakım gerektirmeyen, kriptolu ve gömülü veri tabanı ile uygulamalarınıza daha fazla veri depolama alanı oluşturun.
  • RAD Server Çok Yönlü Dağıtım Lisansı: Backend için ideal (Değeri 5.000 $’ın üzerinde)
  • AquaData Studio Lisans: Güçlü veri tabanı modelleme ve tasarımı (Interbase desteği)
  • Delphi ve RAD Studio ile FmxLinux şimdi Architect ve Enterprise sürümlerinde!
  • Renorex Studio için 1 yıllık kullanım anahtarı

RAD Studio 10.4 Sydney Architect sürümü ile ekibinizi güçlendirin; uygulamalarınızı çok daha hızlı geliştirerek zamandan tasarruf edin!

Daha fazla bilgi için hemen arayın:

Bize Ulaşın

+90 312 266 06 06

Kampanya ay sonuna kadar geçerlidir.