C++Builder

EMBARCADERO

C++Builder

Windows, Mac ve Mobil için C++ uygulama geliştirme aracı

C++Builder, ödüllerle hızı tescillenmiş geniş Bulut ve Nesnelerin İnterneti dediğimiz cihaz çeşitliliği desteği ile Windows, Mac ve Mobil için C++ uygulama geliştirme çözümüdür. Gücünü güncellenmiş CLANG 3.3 ve C++11 desteğinden alan piyasadaki en hızlı Windows 10 ve çoklu-cihaz uygulama geliştirme aracıdır. Büyük projeler için arttırılmış bellek yönetimi, genişletilmiş çoklu-monitör desteği, geliştirilmiş Öğe Denetleyicisi ve daha fazlasını mutlaka denemelisiniz. C++Builder, piyasadaki diğer ürünlere göre x10 kat daha hızlı uygulama (masaüstü, mobil, bulut ve veritabanı platformları) geliştirme ve derleme imkanı sunmaktadır.

Öne Çıkan Yeniliklere Göz Atın

  • Önemli Windows İyileştirmeleri. 4k monitörlerde high DPI UI öğeleri sayesinde çarpıcı ve modern uygulamalar geliştirin. Microsoft’un Chromium tabanlı yeni WebView2’si ile güvenli web teknolojilerini entegre edin. C ++ Windows 64 bit için geliştirilmiş yeni debugger farkını görün.
  • Şimdi çok daha verimli. IDE’deki hızlı kod tamamlama sayesinde verimliliği artırın. Birleştirilmiş bellek yönetimi sayesinde mevcut kodla daha iyi uyumluluk ve daha basit kodlamaya ulaşacaksınız. ZeroMQ, SDL2, SOCI, libSIMDpp ve Nematode gibi popüler C ++ kitaplıklarına kolayca erişin. Genişletilmiş Amazon AWS bulut desteğinden faydalanın.
  • Performans ve Kalite İyileştirmeleri. Yeni RAD Studio 10.4, 1000’den fazla kalite ve performans iyileştirmeleri ile birlikte yeni geliştirilmiş ve iyileştirilmiş özellikler barındırıyor. Modern çok çekirdekli işlemcilerde gelişmiş paralel görevlerle kodu daha hızlı çalıştırın. Metal API desteği ile macOS ve iOS’ta daha iyi ekran oluşturma performansı yaşayın.

En Son Yeniliklere Göz Atın

C++Builder ile Göze Hitap Eden Windows ve iOS Uygulamalar Geliştirin

Ödüllü VCL Framwork ile Yüksek Performanslı Native Uygulamalar

- VCL Tasarlayıcı ile Windows uygulama arayüzü geliştirirken çok fazla vakit harcamanıza gerek yok.
- Görsel ve görsel olmayan komponentleri sürükle bırak özelliği ile ödüllü tasarlayıcı ile kullanın.
- 3. Parti komponentleri ile görsel arayüzü zenginleştirebilirsiniz.
- Tek kaynak kodu ile çoklu platform uygulama geliştirmek için FMX kullanın.
- LiveBindings Designer ile veri bağlantılarınızı görsel olarak ekleyin ve kullanın.
- Gerçek zamanlı tasarım doğrulama ile ekranda aktif olan formu birden fazla cihaza yansıtın.
- Native responsive tasarımları ile masaüstü, tablet ve akıllı telefonlarınıza uygulama geliştirirken vakit kaybetmeyin.

Gözalıcı Çoklu Platform Arayüz Geliştirme

Bir kez kodlayın ve FireUI ile Windows 10, Android, iOS ve OSX’e dağıtın

AD Studio, FireUI Multi-Device Designer’ı ve yerel olarak derlenen uygulamalar için benzeri olmayan gerçek tek kaynak çözümünü sunan platformlar arası UI çerçevesini içerir. Platformlar arası yerel geliştirmeyi destekleyen diğer satıcıların büyük bir bölümü, her bir platformda farklı kullanıcı arabirimlerinin yazılmasını gerektirir.
Mobil geliştiriciler artık cep telefonları, tabletler ve masaüstü sistemlerinin çeşitli form faktörlerinde ortak ve yerel bir genel görünüme sahip kullanıcı arabirimini aynı anda oluşturabilirler! Uygulamalarınız, kullanıcı arabirimi kodundan tam istemci yazılımı yığının geri kalanına kadar, tek bir ortak ve paylaşılan kod tabanından platform API’lerine, cihaz sensörlerine ve hizmetlerine erişebilir ve yerel GPU ve CPU desteğiyle en iyi uygulama performansını sunabilir.

FIREUI – ÖNİZLEME İLE TASARLAYIN

Uygulamanızın nasıl göründüğünü kodlama yaparken canlı olarak görün

FireUI ile iOS, Android, OSX ve Windows için FireMonkey uygulaması geliştirirken aynı zamanda seçtiğiniz cihaz üzerinde önizleme ile izlemenizi sağlar. FMX Designer ile yaptığınız değişiklikler gerçek zamanlı olarak uygun stillerde cihazınıza aktarılır.

Öne Çıkan Ürünler

Bu ürünü sepete eklediniz: