IDERA PRECISE SQL Monitoring

IDERA

PRECISE for Databases

Microsoft SQL Server, Oracle Database, IBM Db2, SAP Sybase ASE

IDERA Precise Veritabanı Monitörleme aracı ile tek bir arayüz üzerinden farklı veritabanlarınızın durumunu izleyin, sorunları tespit edin ve performansını optimize edin!

İlişkisel Veritabanı İzleme(Monitoring) ve Performans Yönetimi Aracı

BTG, IDERA Resmi Türkiye Distribütörü olarak kurumsal ilişkisel veritabanınızın performansını en üst seviyelere çıkarma konusunda sunduğu araçlar ve satış sonrası teknik konularda hizmetleriyle size destek olur. IDERA Precise ile veritabanınızın performansını anlık her yerden takip edebilir, kurduğunuz alarmlar ile hızlı bir şekilde problemleri tespit edebilir ve ister önceden kayıtlı scriptler ile otomatik olarak, isterseniz de anlık manuel olarak olaylara müdahale etmenizi sağlar.

İZLE

Çoklu Platform Desteği

Tekbir araç üzerinden Microsoft SQL Server, Oracle Database, IBM Db2, ve SAP Sybase ASE veritabanlarını izleyebilirsiniz.

Kesintisiz Transaction İzleme

Veritabanında yapılan işlemleri kesintisiz olarak izleyerek hiçbir performans problemini ya da kullanım trendlerini kaçırmazsınız.

Anlık Canlı Durum Görüntüleme

1 Saniye veya daha kısa sürede güncellenen canlı izleme ekranlarıyla veritabanınızın durumunu anlık görüntüleyebilirsiniz.

Profilleme Yaparak Davranışları İzleyin

Belirli işlemleri gruplandırarak kullanıcılarla, veritabanlarıyla, cihazlarla, dosyalarla ve erişilen nesnelerle ilişkilendirerek profilleme yapabilirsiniz.

SORUNUN TEMELİNE İN

Performans Problemlerinin Temel Sebebini Bulun

Genel dashboard görünümünden yapılan işlemlerin detaylarına kadar inerek problemlerin kök sebebini analiz edebilirsiniz.

Yapılan İşlemin Altyapıda İzlediği Yolu Keşfedin

Yapılan işlemlerin altyapınızda nasıl bir yol izlediğini takip ederek performans problemine sebebiyet veren SQL Query’lerini izleyebilirsiniz.

"Lock" ve "Lasch" Problemlerini Çözün

Gerçek zamanlı veya geriye dönük olarak “Lock” ve “Lasch” durumlarını izleyerek problemleri analiz edebilirsiniz.

OPTIMİZE ET

Çalışma Planlarını Görüntüleyin

SQL Dizilerinin çalışma sürelerini ve karmaşıklığını görüntüleyebilir ve maliyeti yüksek olan dizileri optimize edebilirsiniz.

İyileştirme Önerilerinden Faydalanın

SQL Dizileri, nesneler ve index’ler üzerine proaktif iyileştirme önerilerinden faydalanarak veritabanınızı hızlandırabilirsiniz.

"Eğer Yapsaydım" Senaryolarını Simüle Edin

Değişikliklerin diğer SQL dizilerini nasıl etkileyeceğini simüle edebilir ve sizin için en uygun konfigürasyonu bulabilirsiniz.

Akıllı Performans İyileştirme

SmartTune, veritabanınızın performansını sürekli izleyerek performans kayıplarında geleceğe dair öngörülerde bulunur.
Bu ürünü sepete eklediniz: