RemObjects

REMOBJECTS

Elements, Data Abstract, Remoting SDK, Hydra 6.2

Birbirinden bağımsız, aynı zamanda birbiri ile de uyumlu çalışabilen complete Oxygene, C#, Swift ve Java development stack

Geliştirme ortamınızı çok hızlı bir şekilde kurup projelerinizi kısa sürede ve düşük maliyetle hayata geçirmenizi sağlayan bu araçları mutlaka denemelisiniz.

Hangi Ürün Size Uygun?

Bağımsız olarak kullanabileceğiniz ve aynı zamanda birbirleriyle de uyumlu 3 ayrı ürünümüz bulunmaktadır:

  • Elements, dört geliştirme dili seçeneği sayesinde (Oxygene, C #, Swift ve Java) tüm modern platformları (.NET, Java / Android, ve Cocoa) hedefleme yeteneğine sahip platformlar arası geliştirme paketimizdir. Ve bu özellikler yeni yerel (native) platformumuz olan “Ada”’ yı da desteklemektedir.
  • Data Abstract(DA) ve Remoting SDK (RO) ağ oluşturma (networking) ve veritabanı erişim çerçeveleridir. Bunları, ağ üzerinden istemci ve sunucu uygulamaları oluşturarak ağ üzerinde iletişim yapabilmek ve ağ üzerindeki veritabanlarını güvenli bir şekilde ortaya çıkarmak / erişmek için kullanırsınız.
  • Hydra, nihayet, Delphi ve .NET kodunu karıştırmanızı sağlayan küçük bir kütüphanedir. Eski bir Delphi uygulamasını .NET, Java ve Island koduyla “yazılım uyarlama süreciyle” (porting) / genişletme (extending) ile ilişkilendiriyorsanız, özellikle ilgi çekicidir.

Hem RO / DA hem de Hydra, Elements’ten tamamen bağımsızdır. Bunları mümkünse Delphi, Visual C#, Xcode veya Android Studio’dan kullanabilirsiniz. Elbette Elements ile de iyi çalışırlar.

Elements

C#, Swift, Go, Java & Object Pascal – Tüm Platformlar için

Elements, modern ve çok amaçlı kullanılabilen bir yazılım geliştirme araç zinciridir (toolchain).

Beş popüler programlama dilini destekler: Tüm modern platformlar için Oxygene (Object Pascal), Swift, C #, Java ve Go.

Elements ile, ister tek tek veya isterseniz projeler ve platformlar arasında kod paylaşırken, istediğiniz herhangi bir platform için program geliştirebilirsiniz.

Ayrıca Mac ve Windows için zengin entegre geliştirme ortamları (IDE’ler) ile birlikte gelir.

Data Abstract

Uygulamalarınız için hızlı, kolay ve güvenli veri erişimi.

.NET: Windows. WinRT. Windows Phone. Heck, hatta çapraz platform Mono ve Xamarin. Data Abstract verilerinize kolay erişim sağlar.

Cocoa: Mac, iOS, watchOS veya tvOS için geliştirin. Swift, Objective-C veya Elements kullanın. Verilerinize erişim hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Java: Android’i veya Java üzerinde çalışan herhangi bir sistemi hedefleyin. Data Abstract ile verileriniz yalnızca birkaç satır kod uzaklıktadır.

Delphi: Data Abstract ile veritabanınıza güvenle bağlanın. Windows, Mac, Android ve iOS’taki VCL ve FireMonkey Uygulamalarından meydana gelen avantajlar.

JavaScript: Verileriniz. Tarayıcıda. Data Abstract ile olduğundan daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Remoting SDK

Dağıtımlı uygulamalar (distributed apps) oluşturmanın kolay yolu.

Bugünün zamanında, çoğu uygulama artık tek başına bir işe yaramıyor – güncellenmiş veri almak, uygulamanın kullanıcıları veya benzerleri arasında bilgi alışverişi yapmak için bir sunucu bileşeniyle veya “bulutla” (cloud) iletişim sistemiyle kurulması gerekiyor.

Remoting SDK, bu iletişimi uygulamalarınıza kolayca oluşturmanızı sağlayan bir kitaplık paketidir. Madalyonun her iki tarafını da kapsar:

  • Sunucu tarafı kodunuzu yazın ve tüm ağda erişebilir olarak yayınlayın.
  • Uçtaki kullanıcıların (end users) kullandığı istemci uygulamalarından (client applications) bu sunuculara (servers) bağlanın ve bu sunucularla iletişim (talk) haline geçin.

Hydra6

Delphi'nin ötesine geçin

Hydra, geliştiricilerin aynı projede yönetilen (.NET ve Java) ve yönetilmeyen (Delphi ve Island) kodları karıştırabilen modüler uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan ve her iki platformdan da mevcut en iyi teknolojileri birleştirirken sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaratan bir uygulama çerçevesidir.
Bu ürünü sepete eklediniz: