FastReport

FASTREPORT

FASTREPORT Ürün Ailesi

.NET, VCL, FMX ve SAP Ürünleriniz İçin Hızlı Raporlama Çözümleri

FastReport, günümüzde kurumsal uygulamaların olmazsa olmazları raporları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilmenizi sağlayan raporlama çözümüdür. .NET, VCL, FMX ve SAP ürünlerinizde kullanabileceğiniz bu kod kütüphaneleri uygulamanıza katma değer sağlayacak ve müşteri memnuniyetini arttıracaktır.

.NET (WinForms, ASP.NET)

.NET Uygulamalarınız İçin Raporlama Çözümlerimiz.

FastReport.NET

FastReport.NET kullanarak uygulamadan bağımsız .NET raporları oluşturabilirsiniz. FastReport.Net, bağımsız bir raporlama aracı olarak kullanılabilir. Rapor oluşturma ve düzenleme için gerekli güçlü görsel rapor tasarımcısı ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Online Designer

FastReport Online Designer Android, iOS ve Windows platformları için raporlama(oluşturma, güncelleme ve görüntüleme) çözümüdür. Güncel web tarayıcılarına sahip bilgisayar, tablet, akıllı telefon, oyun konsolu veya akıllı TV’lerde kullanılabilir.

FastReport.Mono

FastReport Mono birden fazla platformda kullanılabilen bir raporlama çözümüdür. Windows, Linux, Mac OS X ve Xamarin Mono’yu destekleyen tüm işletim sistemlerinde kullanılabilir. Uygulamadan bağımsız .Net ve Mono raporları oluşturabilirsiniz.

Report for SAP Netweaver

FastReport.Net for SAP, SAP yazılımı için tüm özellikleri kullanılabilir raporlama çözümüdür. Güncel SAP, GUI ve SAP Netweaver ile uyumludur. Kullanıcı FrontEnd’i ve dedicated sunucularda SAP GUI veya tarayıcıda rapor oluşturma desteği bulunmaktadır.

VCL

VCL Uygulamalarınız İçin Raporlama Çözümlerimiz.

FastReport VCL 6

FastReport® VCL uygulamanızın hemen ve etkili bir şekilde raporlar oluşturmasını sağlayan, bir eklenti bileşendir. Görsel rapor tasarlayıcı, raporlama çekirdeği ve önizleme penceresi de dahil olmak üzere, rapor geliştirmek için gerekli tüm araçları sağlar.

FastCube VCL 2

FastCube kolaylıkla veri analizi ve özet tabloları, çeşitli rapor ve grafik(Chart) oluşturabilmenizi sağlayan bir araçtır. En güncel Embarcadero RAD Studio sürümleri (10.2 Tokyo dahil) ve Lazarus sürümlerinde çalışmaktadır.

FastScript

FastScript farklı platformlarda çalışabilen, çok dilli bir komut motorudur. Projelerine komut becerisini katmak isteyen programcılar için faydalıdır. FastScript, Embarcadero RAD Studio, Kylix 1-3 ve Lazarus’a yüklenebilir.

FastQueryBuilder

FastQueryBuilder kullanımı kolay bir görsel SQL sorgu oluşturma aracıdır. Yerel ve istemci sunucu veritabanları ile birlikte çalışır. FastQueryBuilder’i Embarcadero Delphi, C++Builder, RAD Studio ve Lazarus uygulamalarınızla entegre edebilirsiniz.

FMX

FMX Uygulamalarınız İçin Raporlama Çözümlerimiz.

FastCube FMX

FastCube FMX, veri analizi yapmanızı ve özet tablo(data slices) oluşturmanızı ve aynı zamanda hızlı ve kolay bir şekilde çeşitli türlerde rapor oluşturabilmenizi sağlayan kullanışlı bir araçtır. Özellikler veri dizelerinin analizi için çok kullanışlı bir araçtır.

FastReport FMX 2

OS X ve Windows için Birden Fazla Platformda Çalışabilen Rapor Oluşturma Aracıdır. Rapor oluşturma aracı FastReport FMX, Kurumsal İstihbaratı FireMonkey IDE (MS Windows ve Apple Mac OS X için Delphi) tabanlı yazılımlara dahil etmek için kullanılanılabilir.
Bu ürünü sepete eklediniz: