RAD Studio

EMBARCADERO

RAD Studio

Windows 10, Mac ve Mobil platformları için gerçek native uygulama geliştirmeyi sağlayan altyapısı ile piyasadaki en güçlü yazılım geliştirme ürünü

RAD Studio, geliştiricilere isteğe göre C++ veya Delphi ile uygulama geliştirme fırsatı sunar. Büyük projeler için arttırılmış bellek yönetimi, genişletilmiş çoklu-monitör desteği, geliştirilmiş Öğe Denetleyicisi ve daha fazlasını mutlaka denemelisiniz. RAD Studio piyasadaki diğer ürünlere göre x5 kat daha hızlı uygulama(masaüstü, mobil, bulut ve veritabanı platformları) geliştirme ve derleme imkanı sunmaktadır.

Öne Çıkan Yeniliklere Göz Atın

  • Önemli Windows İyileştirmeleri. 4k monitörlerde high DPI UI öğeleri sayesinde çarpıcı ve modern uygulamalar geliştirin. Microsoft’un Chromium tabanlı yeni WebView2’si ile güvenli web teknolojilerini entegre edin. C ++ Windows 64 bit için geliştirilmiş yeni debugger farkını görün.
  • Şimdi çok daha verimli. IDE’deki hızlı kod tamamlama sayesinde verimliliği artırın. Birleştirilmiş bellek yönetimi sayesinde mevcut kodla daha iyi uyumluluk ve daha basit kodlamaya ulaşacaksınız. ZeroMQ, SDL2, SOCI, libSIMDpp ve Nematode gibi popüler C ++ kitaplıklarına kolayca erişin. Genişletilmiş Amazon AWS bulut desteğinden faydalanın.
  • Performans ve Kalite İyileştirmeleri. Yeni RAD Studio 10.4, 1000’den fazla kalite ve performans iyileştirmeleri ile birlikte yeni geliştirilmiş ve iyileştirilmiş özellikler barındırıyor. Modern çok çekirdekli işlemcilerde gelişmiş paralel görevlerle kodu daha hızlı çalıştırın. Metal API desteği ile macOS ve iOS’ta daha iyi ekran oluşturma performansı yaşayın.

En Son Yeniliklere Göz Atın

Güçlü Çoklu Platform Arayüz Geliştirme

Bir kez kodlayın ve FireUI ile Windows 10, Android, iOS ve OSX’e dağıtın

AD Studio, FireUI Multi-Device Designer’ı ve yerel olarak derlenen uygulamalar için benzeri olmayan gerçek tek kaynak çözümünü sunan platformlar arası UI çerçevesini içerir. Platformlar arası yerel geliştirmeyi destekleyen diğer satıcıların büyük bir bölümü, her bir platformda farklı kullanıcı arabirimlerinin yazılmasını gerektirir.
Mobil geliştiriciler artık cep telefonları, tabletler ve masaüstü sistemlerinin çeşitli form faktörlerinde ortak ve yerel bir genel görünüme sahip kullanıcı arabirimini aynı anda oluşturabilirler! Uygulamalarınız, kullanıcı arabirimi kodundan tam istemci yazılımı yığının geri kalanına kadar, tek bir ortak ve paylaşılan kod tabanından platform API’lerine, cihaz sensörlerine ve hizmetlerine erişebilir ve yerel GPU ve CPU desteğiyle en iyi uygulama performansını sunabilir.

FIREUI – ÖNİZLEME İLE TASARLAYIN

Uygulamanızın nasıl göründüğünü kodlama yaparken canlı olarak görün

FireUI ile iOS, Android, OSX ve Windows için FireMonkey uygulaması geliştirirken aynı zamanda seçtiğiniz cihaz üzerinde önizleme ile izlemenizi sağlar. FMX Designer ile yaptığınız değişiklikler gerçek zamanlı olarak uygun stillerde cihazınıza aktarılır.

Öne Çıkan Ürünler

Bu ürünü sepete eklediniz: