Stimulsoft

STIMULSOFT

RAPORLAMA, DASHBOARD

WinForms, ASP.NET, ASP.NET MVC, WPF, Silverlight, WinRT, HTML5, JavaScript, PHP, Java ve Flex

Uygulamalarınızdaki tüm raporlama ve dashboard ihtiyaçlarınızı herşey dahil tek paket ile çözebilirsiniz. Herşey dahil paket WinForms, ASP.NET, ASP.NET MVC, WPF, Silverlight, WinRT, HTML5, JavaScript, PHP, Java ve Flex uygulamalarınızda raporlama ihtiyaçlarınızı karşılar.

DASHBOARD

ASP.NET, ASP.NET MVC, .NET Core, WinForms, WPF Platform, JavaScript, Php

DASHBOARD gösterge tabloları tasarlarken Table, Chart, Gauge, Pivot, Indicator, Progress, ve Map gibi öğeleri kullanabilirsiniz. Verileri görüntülemeye ek olarak, bu öğeler verileri dönüştürebilir, gruplandırabilir, filtreleyebilir ve analiz edebilir. Ayrıca, görüntüleyicideki verilere filtre uygulamak için Date picker, simple, drop-down, hierarchical, ve drop-down hierarchical lists gibi öğeleri kullanabilirsiniz. Metin (text), görüntü (image) ve şekil (shape) gibi öğeleri kullanarak not, bilgi, logo veya şekil ekleyebilirsiniz.

RAPORLAMA

WinForms, .NET Core, JavaScript, ASP.NET, ASP.NET MVC, WPF, PHP ve Java

Masaüstü ve web üzerinde sıfırdan her türlü raporları tasarlamak için ürünlerimizi faydalanabilirsiniz. Yazılımımız çoğu geliştirme platformunu ve kolay konuşlandırmayı destekler. Uygulamaları sunucularınıza efektif yönde yükleyip faaliyete koyamıyor musunuz? Bulut çözümümüzü de kullanarak profesyonel raporlarınızı hızlı bir şekilde iş ortaklarınız ile paylaşabilirsiniz.

Öne Çıkan Ürünler

Bu ürünü sepete eklediniz: