Froala

IDERA

Froala WYSIWYG HTML Editor

Çoklu-Platform WYSIWYG HTML Web Editörü

jQuery ve HTML5 dahil en son teknolojilerle geliştirilmiş ve platform bağımsız çalışmaktadır. Bu sebeple akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarda kolaylıkla kullanılabilir. Aynı zamanda Retina Ready flat tasarımlarda kullanılabilen piyasadaki nadir editörlerden biridir.

Froala’yı projelerinize ekleme işlemi çok kolay olmakla birlikte sadece HTML ve JavaScript deneyimine sahip olmanız yeterlidir.

Türkçe Dil Desteği

38 Farklı Dil Desteği

Froala’nın çoklu dil desteği bulunmaktadır. Varsayılan olarak İngilizce olarak gelen Froala Editör’ün 38 farklı dil desteği bulunmaktadır:

Turkish, Arabic, Bosnian, Chinese (China), Chinese (Taiwan), Croatian, Czech, Danish, Dutch, German, Greek, English (Canada), English (United Kingdom), Estonian, Finnish, French, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Kurdish, Montenegrin, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Brazil, Portuguese, Portugal, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Ukrainian, Vietnamese

Lisans Türleri

Lisans süresi 1 yıldır ve bu süre içerisinde yayınlanan en güncel sürümü kullanabilirsiniz. Lisans süresinin dolması sonrasında kullanıma devam edebilmek için lisansın yenilenmesi gerekmektedir. Yenileme ücreti normal lisans ücretinin %75’i olarak uygulanır.

Süresiz kullanım lisansları ile 1 yıl boyunca en güncel sürümleri kullanabilirsiniz. 1 yılın sonunda yeni güncellemeleri edinebilmek için lisansın yenilenmesi gerekmektedir.

Bu ürünü sepete eklediniz: