IDERA Sencha

IDERA

SENCHA Java, JavaScript, React & Angular Components

ExtJS, ExtReact, GXT, ExtAngular, Sencha Test, Sencha Themer

Mükemmel web uygulamaları geliştirmek için aradığınız herşeyi Sencha araçları size sunar. 140’tan fazla yüksek performanslı UI bileşenleriyle çarpıcı uygulamalar oluşturmaya hazır mısınız?

Ext JS

JavaScript kullanarak mükemmel HTML5 uygulamaları oluşturun

Ext JS, geliştiricilerinin herhangi bir modern cihaz için (tablet, cep telefonu, bilgisayar vb.) web uygulamaları oluşturmasını sağlayan bir JavaScript framework. React ve Angular ile kolayca entegre olur.

ExtReact

Modern Web uygulamalarını UI bileşenleri ile daha hızlı oluşturun

ExtReact, profesyonel olarak test edilmiş ve ticari olarak desteklenen 140’dan fazla UI bileşeninin en eksiksiz setini sağlar. Bu seti React uygulamalarınıza kolayca entegre etme imkanı da sunar.

GXT

Java ve GWT kullanarak zengin özelliklere sahip HTML5 uygulamaları geliştirin

GXT, geliştiricilerinin GWT kullanan herhangi bir modern cihaz için zengin özelliklere sahip web uygulamaları oluşturmasına olanak tanır ve tamamen özelleştirilebilir, yüksek performanslı bileşenler içeren Java framework sunar.

ExtAngular

Modern Web uygulamalarını UI bileşenleri ile çok daha hızlı geliştirin

ExtAngular, Angular uygulamalarınıza kolayca entegre edebileceğiniz, profesyonel olarak test edilmiş ve ticari olarak desteklenen 140’dan fazla UI bileşeninin en eksiksiz setini sağlar.

Sencha Test

Kaliteli uygulamalar sunmanıza yardımcı olacak güçlü bir birim ve uçtan uca kapsayıcı testler oluşturun

Ext JS için en kapsamlı birim ve uçtan uca test çözümü sunan Sencha Test; ExtAngular, Angular, ExtReact ve React uygulamaları için kapsamlı çözüm ve destek sağlayıcısıdır. Sencha testi ile yüksek kaliteli uygulamalar sunarken hem test süresini hem de maliyetinizi azaltın.

Sencha Themer

Uygulamalarda Görsel Temayı Sass kodu yazmadan geliştirin

Material, iOS ve diğer Ext JS, Ext Angular ve Extract temalarını özelleştirerek yeniden kullanılabilir temalar oluşturun. Tek bir kod satırı yazmadan harika görünümlü uygulamalar geliştirin. İlgili ürünlerin içerisinde ücretsizdir.

Öne Çıkan Ürünler

Bu ürünü sepete eklediniz: