Delphi

EMBARCADERO

Delphi

Çoklu-platform Native(Yerel) Uygulama geliştirmenizi sağlayan piyasadaki en güçlü Object PASCAL IDE’si ve Komponent Kütüphanesi

Delphi, esnek bulut servisleri ve nesnelerin interneti dediğimiz cihaz türleri ile geniş bağlanabilirlik özelliği ile çoklu-platform Native(Yerel) Uygulama geliştirmenizi sağlayan piyasadaki en güçlü Object PASCAL IDE’si ve Komponent Kütüphanesidir. Windows 10 için sağladığı güçlü VCL(Görsel Bileşen Kütüphanesi) kontrolleri ve Windows, Mac ve Mobil platformlar için uygulama geliştirmeyi sağlayan altyapısı ile piyasadaki en güçlü üründür.

Öne Çıkan Yeniliklere Göz Atın

  • Delphi Code Insight artık çok daha hızlı ve verimli. Code Insight’ı daha hızlı ve daha iyi hale getiren LSP desteği. Daha kod yazarken örneklemeleri gelmesi, kodun tamamlanması ve hata bilgileri sayesinde hem zamandan tasarruf edersiniz hem de hata oluşmasını çok önceden engelemiş olursunuz. Böylelikle kodların tekrar derlenmesine çok zaman ayırmadan çalışmasını sağlamış olursunuz.

  • Delphi için geliştirilmiş yeni dil seçeneği: Özelleştirilmiş yönetilebilen raporlar (Custom Managed Reports). Bu özellik sayesinde artık bellekte fazladan bilgi saklamanıza gerek kalmayacak ve yerden tasarruf edeceksiniz. Böylelikle uygulamalarınız çok daha iyi performans gösterecek.

  • Özelleştirilmiş Hafıza Yönetimi. Delphi hafıza yönetimi artık tüm desteklenen platformlar için özelleştirilmiştir  – mobil, desktop veya server. Böylelikle tüm bileşenler , kütüphaneler ve son kullanıcı uygulamaları için daha hızlı ve basit kodlama sunulur.

En Son Yeniliklere Göz Atın

Delphi İle Daha Hızlı Kod Geliştirin

Agile Süreçlerinize Uygun Akıllı IDE ile Hızlanın

- Tüm platformlar için optimize edilmiş derleyici ile bilgisayarın başında çok daha az bekleyin.
- Güçlü, yüksek performanslı ve öğrenmesi kolay Objet Pascal dili ile özelleştirilebilir IDE sizi bekliyor.
- Code Insight™ ile daha önce yazdığınız veya kütüphanenizde bulunan kodları akıllı bir şekilde okuyarak hızlı kod tamamlama ile hataları azaltın ve daha hızlı kod geliştirin.
- Kodunuzu yazarken satır arası kod geliştirme ipuçlarından faydalanın.
- VCL Görsel tasarlayıcı, agile güncelleme ve canlı temalar ile verimliliği arttırın.
- Git, Subversion ve Mercurial gibi versiyon kontrol sistemleriyle entegre çalışın.

Gözalıcı Çoklu Platform Arayüz Geliştirme

Bir kez kodlayın ve FireUI ile Windows 10, Android, iOS ve OSX’e dağıtın

AD Studio, FireUI Multi-Device Designer’ı ve yerel olarak derlenen uygulamalar için benzeri olmayan gerçek tek kaynak çözümünü sunan platformlar arası UI çerçevesini içerir. Platformlar arası yerel geliştirmeyi destekleyen diğer satıcıların büyük bir bölümü, her bir platformda farklı kullanıcı arabirimlerinin yazılmasını gerektirir.
Mobil geliştiriciler artık cep telefonları, tabletler ve masaüstü sistemlerinin çeşitli form faktörlerinde ortak ve yerel bir genel görünüme sahip kullanıcı arabirimini aynı anda oluşturabilirler! Uygulamalarınız, kullanıcı arabirimi kodundan tam istemci yazılımı yığının geri kalanına kadar, tek bir ortak ve paylaşılan kod tabanından platform API’lerine, cihaz sensörlerine ve hizmetlerine erişebilir ve yerel GPU ve CPU desteğiyle en iyi uygulama performansını sunabilir.

FIREUI – ÖNİZLEME İLE TASARLAYIN

Uygulamanızın nasıl göründüğünü kodlama yaparken canlı olarak görün

FireUI ile iOS, Android, OSX ve Windows için FireMonkey uygulaması geliştirirken aynı zamanda seçtiğiniz cihaz üzerinde önizleme ile izlemenizi sağlar. FMX Designer ile yaptığınız değişiklikler gerçek zamanlı olarak uygun stillerde cihazınıza aktarılır.

Öne Çıkan Ürünler

Bu ürünü sepete eklediniz: