Delphi

EMBARCADERO

Delphi

Çoklu-platform Native(Yerel) Uygulama geliştirmenizi sağlayan piyasadaki en güçlü Object PASCAL IDE’si ve Komponent Kütüphanesi

Delphi®, güçlü özellikler ve görsel tasarım araçlarıyla hızlı mobil uygulama geliştirme için kullanılan dünyanın en gelişmiş IDE'sidir. Windows, macOS, iOS, Android ve Linux'ta milyarlarca kullanıcı için yüksek performanslı yerel uygulamalar oluşturun. Windows 11'e uygun, görsel ve teknolojik açıdan etkileyici uygulamalar oluşturmak için sınıfının en iyisi Windows platform entegrasyonundan yararlanın.

Öne Çıkan Yeniliklere Göz Atın

Onlarca Yeni Özellik, Yüzlerce Güncelleme, İyileştirilmiş Kullanıcı Deneyimi, Geliştirilmiş Verimlilik

Delphi İle Daha Hızlı Kod Geliştirin

Agile Süreçlerinize Uygun Akıllı IDE ile Hızlanın

- Tüm platformlar için optimize edilmiş derleyici ile bilgisayarın başında çok daha az bekleyin.
- Güçlü, yüksek performanslı ve öğrenmesi kolay Objet Pascal dili ile özelleştirilebilir IDE sizi bekliyor.
- Code Insight™ ile daha önce yazdığınız veya kütüphanenizde bulunan kodları akıllı bir şekilde okuyarak hızlı kod tamamlama ile hataları azaltın ve daha hızlı kod geliştirin.
- Kodunuzu yazarken satır arası kod geliştirme ipuçlarından faydalanın.
- VCL Görsel tasarlayıcı, agile güncelleme ve canlı temalar ile verimliliği arttırın.
- Git, Subversion ve Mercurial gibi versiyon kontrol sistemleriyle entegre çalışın.

Gözalıcı Çoklu Platform Arayüz Geliştirme

Bir kez kodlayın ve FireUI ile Windows 10, Android, iOS ve OSX’e dağıtın

AD Studio, FireUI Multi-Device Designer’ı ve yerel olarak derlenen uygulamalar için benzeri olmayan gerçek tek kaynak çözümünü sunan platformlar arası UI çerçevesini içerir. Platformlar arası yerel geliştirmeyi destekleyen diğer satıcıların büyük bir bölümü, her bir platformda farklı kullanıcı arabirimlerinin yazılmasını gerektirir.
Mobil geliştiriciler artık cep telefonları, tabletler ve masaüstü sistemlerinin çeşitli form faktörlerinde ortak ve yerel bir genel görünüme sahip kullanıcı arabirimini aynı anda oluşturabilirler! Uygulamalarınız, kullanıcı arabirimi kodundan tam istemci yazılımı yığının geri kalanına kadar, tek bir ortak ve paylaşılan kod tabanından platform API’lerine, cihaz sensörlerine ve hizmetlerine erişebilir ve yerel GPU ve CPU desteğiyle en iyi uygulama performansını sunabilir.

FIREUI – ÖNİZLEME İLE TASARLAYIN

Uygulamanızın nasıl göründüğünü kodlama yaparken canlı olarak görün

FireUI ile iOS, Android, OSX ve Windows için FireMonkey uygulaması geliştirirken aynı zamanda seçtiğiniz cihaz üzerinde önizleme ile izlemenizi sağlar. FMX Designer ile yaptığınız değişiklikler gerçek zamanlı olarak uygun stillerde cihazınıza aktarılır.

Öne Çıkan Ürünler

Bu ürünü sepete eklediniz: