Hakkımızda

BTG | BİLGİ VE TEKNOLOJİ GRUBU E-Mağazası

BTG, bilişim teknolojileri alanında 20+ yıl tecrübe ile yazılım geliştirme, yazılım distribütörlük ve çözüm sağlayıcısı, CMMI resmi belgelendirme ve danışmanlık, test otomasyon ve performans / yük / güvenlik penetrasyon testi hizmetleri, eğitim hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri odaklarında faaliyet göstermektedir.

“ Bakış açınız çözümü oluşturur. ”

  • Yazılım Distribütörlük ve Çözüm Sağlayıcısı: Dünyanın önde gelen yazılım üreticilerinin Türkiye’de temsilcisi ve çözüm sağlayıcısı olarak tüm sektörlerin bilgi teknolojileri altyapılarının geliştirilmesi veya oluşturulması konusunda hizmet vermekteyiz.
  • Yazılım Geliştirme: Müşteriye özel yönetim bilgi sistemi ve coğrafi bilgi sistemi uygulamaları geliştirilmesi. Örnek çalışmalar arasında ülke genelinde bugün faaliyette bulunan akıllı kart ve ödeme yönetim sistemleri, toprak ve kadastro coğrafi bilgi (CBS) ve yönetim (YBS) sistemleri, elektronik belge yönetim ve iş akış sistemleri bulunmaktadır.
  • CMMI Resmi Belgelendirme ve Danışmanlık: Dünya’da yazılım sistemi geliştirme konusunda en önemli kurumsal olgunluk kalite modeli olan CMMI’ın Türkiye’de önemli faydalar sağlaması konusunda faaliyet göstermektedir.
  • Eğitim Hizmetleri: Yazılım yaşam döngüsü alanında Gereksinim Yönetimi, Konfigürasyon/Değişiklik Yönetimi, Test Yönetimi, Bütünleşik Proje Yönetimi (PMI tabanlı), Servis Yönetimi, Ortak Kriterler, CMMI, ve yazılım geliştirme alanlarında eğitim ve çalıştay hizmetleri sunulmaktadır.
  • Test ve Performans / Yük / Güvenlik Penetrasyon Testi Hizmetleri: Yazılım testi, performans/yük testi ve penetrasyon testi konusunda Türkiye’de tesis güvenlik belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Türkiye’de en çok ve en köklü yazılım testi eğitimi konusunda sertifikalı eğitim veren kuruluşuyuz.
  • Danışmanlık Hizmetleri: Dünya Bankası (IBRD) ve Avrupa Birliği (AB) fonuyla geliştirilmekte olan yazılım projelerinde Kalite Kontrol ve Kalite Güvence (QC/QA), teknik şartname gereksinimlerinin hazırlanması alanları başta olmak üzere, yazılım sistem projelerinde yer almaktayız.

cozum `{`@`}` btgsoft.com