Invicti Enterprise

INVICTI

Invicti Enterprise

Kurumsal Uygulamalar için Siber Güvenlik Testi Aracı

Invicti Enterprise, eski adıyla Netsparker, işinizin temeli olan kurumsal uygulamalarınızdaki güvenlik zaafiyetlerini saldırganlardan önce tespit etmenizi sağlayan piyasadaki en etkin siber güvenlik testi aracıdır.

Detaylı bilgi ve demo talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

OTOMASYON

Yazılım Yaşam Döngüsü Süresince Güvenlik

Güvenlik gereksinimleri, geliştirme ekibinizden daha hızlı büyür. Bu sebeple, ekiplerinizin yazılım geliştirme süreçlerinizin her adımında hızlı ve güvenli bir şekilde işlerine devam edebilmesi için güvenlik testlerini otomatize hale getirmeniz gerekmektedir. Netsparker ile:

– Siber güvenlik testlerinizi otomatik hale getirerek yazılım ekipleriniz için saatler kazandırabilirsiniz.

– Gerçekten önemli olan güvenlik zaafiyetlerine odaklanır, bu zaafiyetleri hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

– Siber güvenlik ve geliştirme ekiplerinizin iş yükünü azaltabilirsiniz.

İZLENEBİLİRLİK

Büyük resmi görün

Her gün ortaya çıkan yeni türlerdeki siber saldırılara karşı Netsparker ile güncel kalırsınız.

Uygulamalarınızı, güvenlik açıklarının durumlarını ve bu güvenlik açıklarının düzeltilmesi için harcanan eforu gösteren büyük resmi görün ve şirketinizin siber güvenlik alanında yaptığı geliştirmeler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Netsparker tüm web varlıklarınızı listeler – herhangi bir yerde kaldırılması unutulmuş, erişim bilgileri kaybedilmiş ve istenmeyen kişi veya yöntemlerle oluşturulmuş olması fark etmez.

Dinamik + Etkileşimli (DAST + IAST) yöntemler ile uygulamalarınızın tüm köşelerini tarayarak herhangi bir noktayı atlamadığınızdan emin olabilirsiniz.

Netsparker arayüzü üzerinden veya hızlı bir şekilde kurabileceğiniz desteklenen kendi görev takibi uygulamalarınız aracılığı ile, güvenlik açıklarının durumunu ve ekipleriniz tarafından düzeltilmesi için ne kadar efor harcandığını takip edebilirsiniz.

TUTARLILIK

Diğer siber güvenlik uygulamalarının bulamadığı açıkları keşfedin

Netsparker’ın bağımsız araştırmacılar ile yapılan test sonuçlarına göre diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında güvenlik açıklarını daha tutarlı tespit ettiği kanıtlanmıştır.

Diğer siber güvenlik uygulamalarının bulamadığı açıkları keşfedin

– Dinamik ve interaktif (DAST + IAST) tarama yöntemleri ile daha fazla güvenlik açığı keşfedebilirsiniz.

– Behavior-based test yöntemleri ile hiç bir güvenlik açığının atlanmadığına emin olabilirsiniz.

– Netsparker, uygulamanızın büyüklüğü veya karmaşıklığı fark etmeksizin hızlı ve tutarlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

ÖLÇEKLENEBİLİRLİK

Daha az işgücü ile daha fazla güvenlik

Güvenlik darboğazları, karışık altyapılar ve gün geçtikçe artan güvenlik açıkları ekiplerin iş yükünü ciddi bir şekilde etkiler ve artık olaylara zamanında müdahale edemez hale getirir. Netsparker ile kontrolü ele alabilir ve ölçeklenebilir güvenlik testleri yaparak ekiplerinizin işlerini kolaylaştırabilirsiniz.

– Ekiplerinizin yanlış tespitler ile uğraştığı zamanı geri kazanabilir ve gerçek güvenlik açıklarına odaklanmasını sağlayabilirsiniz.

– Yazılım geliştirme süreçlerinizde kullandığınız uygulamalar ile çift taraflı entegrasyon kurarak hızlı ve güvenli yazılım geliştirebilirsiniz.

PROAKTİF GÜVENLİK

Güvenlik için daha fazla kod yazmayın

Güvenlik açıkları sisteminizde ne kadar uzun süre kalırsa kapatılması da o kadar zorlaşır. Netsparker, geliştiricilere nasıl güvenli kod yazılacağına dair bilgilendirmeler yaparak ekiplerinizin en başından itibaren daha güvenli  kodlar yazmalarına yardımcı olur.

Netsparker ile:

– Güvenli kod geliştirme kültürünü takımınıza daha kolay entegre edebilirsiniz.

– Yazılım geliştirici ekiplerinizle nasıl daha güvenli kod yazılabileceğine dair önceden tanımlı geri dönütler paylaşabilirsiniz.

– Güvenlik açıklarını düzeltmek için vakit harcamaktansa en başından itibaren daha güvenli kod geliştirererek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Detaylı bilgi, fiyat teklifi ve demo talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.