RAD Studio 12 Çok Yakında Yayında! Hazır mısınız?

Kategori: Kampanyalar, Seminer & Webiner Yorumlar: 0

RAD Studio 12 Çok Yakında Yayında! Hazır mısınız?

RAD Studio 12 güncellemesi için çok az bir süre kaldı. Güncellemeye hazır mısınız?

İşte hazır olmanız için bilmeniz gereken herşey:

 

Fırsatları Değerlendirin

RAD Studio 12 ile uygulamalarınızı modernize etme fırsatı yakalarsınız. Uygulamalarınız en son platformlarda yeni özellikler ile birlikte çalışır.

En son sürüm Delphi, C++Builder veya RAD Studio kullanarak uygulamalarınızı sadece yeni platform gereksinimlerine uygun hale getirmek ve müşterilerin beklentilerini karşılanın yanı sıra; ne kadar eski olursa olsun uygulamalarınızı açabilir ve en son sürüme uygun hale getirme fırsatı elde edersiniz.

 

RAD Studio 12 Yenilikleri Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Sonraki adım ise RAD Studio 12 ile gelen yeniliklere göz atın. Bunu yapmanın en kolay yolu ise “See What’s Coming in the Next RAD Studio 12” seminerine kayıt olun ve Delphi/C++Builder ustaları Marco Cantu ve David Millington’ın yanı sıra Embarcadero’dan Ian Barker ve Kyle Wheeler’ın yeni RAD Studio araç takımı ile neler yapabileceğinizi anlatacağı sunumlarını izleyin.

 

Avantajlı Fiyatlarla Sahip Olun

Son olarak, RAD Studio 12’ye lansmana özel büyük indirimlerle sahip olun!

Avantajlı fiyatlardan faydalanmak için şu an mevcut olan RAD Studio, Delphi ve C++Builder 11.3 sürümünü avantajlı fiyatlarla satın alabilir ve RAD Studio 12 yayınlandığında ücretsiz olarak geçiş yapabilirsiniz.

RAD Studio 12’ye en az %25 indiriminden daha iyi ne olabilir?

10 Kasım 2023 tarihine kadar Professional sürümlerde %25, Enterprise ve Architect sürümlerde ise %30 indirim fırsatı! İndirimler Delphi, C++Builder ve RAD Studio için geçerlidir.

Satıl Temsilcinize Ulaşın : 0 533 480 42 62

Bu gönderiyi paylaş