DevArt

DEVART

Delphi Universal Data Access Components

Delphi, C++Builder including Community Edition, Lazarus (ve Free Pascal)

Universal Data Access Components (UniDAC), Delphi, C++Builder, Lazarus ve Free Pascal) kullanarak 32-bit ve 64-bit Windows, Linux, macOS, iOS, ve Android 32-bit ve 64-bit platformlarından veritabanlarına direkt olarak hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.

EntityDAC

EntityDAC LINQ desteği ile Delphi için bir ORM(Object Relational Mapping)’dur. Veritabanı nesnelerini Delphi nesneleri ile ilişkilendirmek için encapsulation, inheritance, polymorphism ve diğer OOP özelliklerine tam destek sunan güçlü bir arayüze sahiptir. Veritabanından veri döndürmek için veritabanı bağımsız query motoru olarak LINQ kullanılır. Ayrıca ORM modellerinizi görsel olarak oluşturmanıza ve güncellemenize olanak sağlayan ve bu modeller ile Delphi entity class’ları otomatik olarak oluşturmanızı sağlayan zengin içerikli Entity Developer ‘ı içermektedir.

Universal Data Access Components

Universal Data Access Components (UniDAC) Delphi, C++Builder, Lazarus (ve Free Pascal) araçları ile kullanılabilen 32 ve 64 bit Windows, Mac OS X, iOS, Android, Linux ve FreeBSD platformları için cross-database sunucu/istemci uygulama geliştirmenize yardımcı olan güçlü bir araçtır. UniDAC’ın sunduğu birleşik arayüzü ile günümüzde sık kullanılan Oracle, Microsoft SQL Server, MySQL, InterBase, Firebird, PostgreSQL, SQLite, DB2, Microsoft Access, Advantage Database Server, Adaptive Server Enterprise, ve birçok veritabanı türlerine bağlanabilirsiniz.

Oracle Data Access Components

Oracle Data Access Components (ODAC) Delphi, C++Builder ve Lazarus (ve Free Pascal) kullanarak 32 ve 64 bit Windows, Mac OS X, iOS, Android, Linux ve FreeBSD platformlarından Oracle veritabanlarına native(yerel) bağlantı kurmanızı sağlayan, özellik bakımından zengin ve yüksek performanslı komponent kütüphaneleri içerir. ODAC, geliştiricilere hızlı ve native Oracle uygulamaları geliştirmede yardımcı olur. Oracle veritabanlarına native Oracle data Access ile veya direkt olarak Oracle Client’i dahil etmeden TCP/IP kullanarak bağlanabilmenizi sağlar.

SQL Server Data Access Components

SQL Server Data Access Components (SDAC) Delphi, C++Builder ve Lazarus (ve Free Pascal) kullanarak 32 ve 64 bit Windows ve Mac OS X platformlarından SQL Server veritabanlarına native(yerel) bağlantı kurmanızı sağlayan, özellik bakımından zengin ve yüksek performanslı komponent kütüphaneleri içerir. SDAC, geliştiricilere hızlı ve native SQL Server uygulamaları geliştirmede yardımcı olur. SQL server ile OLE DB dışında SQL Native Client üzerinden çalışmaya da izin verir.

MySQL Data Access Components

MySQL Data Access Components (MyDAC) Delphi, C++Builder ve Lazarus (ve Free Pascal) kullanarak 32 ve 64 bit Windows, Mac OS X, iOS, Android, Linux ve FreeBSD platformlarından MySQL veritabanlarına direkt erişim kurmanızı sağlayan, özellik bakımından zengin ve yüksek performanslı komponent kütüphaneleri içerir. MyDAC, geliştiricilere hızlı ve native MySQL uygulamaları geliştirmede yardımcı olur. MySQL veritabanlarınız ile MySQL client kütüphanesini dahil etmeden direkt olarak TCP/IP üzerinden çalışabilirsiniz.

InterBase and Firebird Data Access Components

InterBase and Firebird Data Access Components (IBDAC) Delphi, C++Builder ve Lazarus (ve Free Pascal) kullanarak 32 ve 64 bit Windows, Mac OS X, iOS, Android, Linux ve FreeBSD platformlarından InterBase ve Firebird veritabanlarına direkt erişim kurmanızı sağlayan, özellik bakımından zengin ve yüksek performanslı komponent kütüphaneleri içerir. IBDAC, geliştiricilere hızlı ve native InterBase ve Firebird uygulamaları geliştirmede yardımcı olur. IBDAC tabanlı uygulamalar sunucuya direkt olarak InterBase veya Firebird client kullanarak bağlanabilirler.

PostgreSQL Data Access Components

PostgreSQL Data Access Components (PgDAC) Delphi, C++Builder ve Lazarus (ve Free Pascal) kullanarak 32 ve 64 bit Windows, Mac OS X, iOS, Android, Linux ve FreeBSD platformlarından PostgreSQL veritabanlarına direkt erişim kurmanızı sağlayan, özellik bakımından zengin ve yüksek performanslı komponent kütüphaneleri içerir. PgDAC, geliştiricilere hızlı ve native PostgerSQL uygulamaları geliştirmede yardımcı olur. PostgreSQL veritabanlarınız ile PostgreSQL client kütüphanesini dahil etmeden direkt olarak TCP/IP üzerinden çalışabilirsiniz.

SQLite Data Access Components

SQLite Data Access Components (LiteDAC) Delphi, C++Builder ve Lazarus (ve Free Pascal) kullanarak 32 ve 64 bit Windows, Mac OS X, iOS, Android, Linux ve FreeBSD platformlarından SQLite veritabanlarına direkt erişim kurmanızı sağlayan, özellik bakımından zengin ve yüksek performanslı komponent kütüphaneleri içerir. LiteDAC, geliştiricilere hızlı ve native SQLite uygulamaları geliştirmede yardımcı olur. SQLite veritabanlarınız ile SQLite kütüphanelerini dahil etmeden direkt olarak static linking ile çalışabilmenizi sağlar.

VirtualDAC

VirtualDAC VirtualQuery, VirtualTable ve VirtualDataSet komponentlerini içeren bir araçtır. Tablo yapısında olmayan veriler ile çalışmak ve bellekte veya farklı RDBMS’lerde bulunan veriler üzerinde SQL-query çalıştırmak vb. işlemler için standart Data Access komponentleri içerisinde yer almayan özellikleri içerir.

Öne Çıkan Ürünler

Bu ürünü sepete eklediniz: