RAD Studio 12 Athens Yayınlandı!

Kategori: Haberler Yorumlar: 0

RAD Studio 12 Athens Yayınlandı!

Yenilenen C++CompilerVisual Assist Entegrasyonu, SKIA Desteği ve
Kalite Güncellemeleri

RAD Studio 12 İşinizi Kolaylaştırmak İçin Sizinle!

RAD Studio 12 Güncellemesi Öne Çıkan Yeni Özellikler

En Yeni Platform Desteği!

RAD Studio 12 ile birlikte iOS 17(sadece Delphi), Android 14 ve macOS Sonoma resmi olarak desteklenmektedir. RAD Studio 12 ile birlikte aynı zamanda Ubuntu 22 LTS ve Windows Server 2022 uygulamaları da geliştirebilirsiniz.


Visual Assist Entegrasyonuna Sahip C++Builder IDE

Visual Assist entegrasyonu ile birlikte C++Builder işinizi kolaylaştırıyor. Sınıfının en iyi kod tamamlama(code completion), kod üzerinde hızlı gezinme(code navigation), isim değişikliği(rename refactoring) özellikleri ile artık çok daha hızlı kod geliştirebilirsiniz.


Delphi Kaynak Kodu için Çok Satırlı String Tanımları

Çok satırlı string tanımları sayesinde SQL, HTML, JSON ve XML gibi çok satırlı string tanımlamalarınızı hızlı bir şekilde kodunuza entegre edebilirsiniz.


FireMonkey ile Arayüz Tasarımlarınız için SKIA Desteği

SKIA entegrasyonu, tüm platformlar için grafiklerinizin ve arayüz kontrollerinizin render performansını ve kalitesini arttırır.


Modernize Edilmiş VCL Kontrolleri

Konopka Signature VCL Controls komponentiyle birlikte güncellenen VCL kontrolleri ve Yüksek DPI çözünürlük desteği ile uygulamalarınızı modernize edebilirsiniz.


FireMonkey Güncellemeleriyle Geliştirilmiş Mobil Tasarımlar

Android platform desteği iyileştirmeleri, iOS ve Android için ekran bölme(split-screen) desteği, tam set(full-set) ikon ve açılış ekranı sihirbazı, Android API level 33 desteği.


Object Pascal için Daha Fazla Windows API Desteği

Tüm Windows API header’ları Object Pascal’a çevrilerek Delphi geliştiricilerinin Windows platform API’lerini kullanmaları kolaylaştırıldı.


Modernize Edilmiş C++ Compilers ve Toolchain

Yeni Win64 için Clang-tabanlı C++ derleyici önizlemesi, en son sürüm C++ standartlarına uyumluluğuyla daha iyi üçüncü parti kütüphane ve C++ kodlarıyla entegrasyon.


Ürünleri İnceleyin

RAD Studio 12

RAD Studio®, Delphi® ve C++Builder içeren, entegre araç zincirleri ve görsel tasarımcılar kullanan tek-kaynak kod ile çok-platformlu yerel(native) uygulama geliştirmeleri için kullanılan bir Tümleşik Geliştirme Ortamı (IDE)’dır. Milyarlarca Windows, macOS, iOS, Android ve Linux kullanıcısı için yüksek performanslı uygulamaları tek bir kod tabanından derlemede Windows platform entegrasyonundan ve esnek bileşen tabanlı mimariden yararlanın.


C++Builder 12

C++Builder®, Windows ve iOS’ta müşterilerinize harika bir kullanıcı deneyimi ile hızlı yerel(native) uygulamalar sunmanıza yardımcı olan yüksek üretkenlik kitaplıklarına sahip gelişmiş bir IDE’dir. Bağımsız geliştiriciler ve kurumsal ekipler, rakip çözümlerden en az 5 kat daha hızlı tutarlı proje teslimatları elde etmek için C++Builder®’dan yararlanıyor.


Delphi 12

Delphi®, güçlü özellikler ve görsel tasarım araçlarıyla hızlı mobil uygulama geliştirme için kullanılan dünyanın en gelişmiş IDE’sidir. Windows, macOS, iOS, Android ve Linux’ta milyarlarca kullanıcı için yüksek performanslı yerel uygulamalar oluşturun. Windows 11’e uygun, görsel ve teknolojik açıdan etkileyici uygulamalar oluşturmak için sınıfının en iyisi Windows platform entegrasyonundan yararlanın.


Bu gönderiyi paylaş